POMOC UKRAINIE!!!

Drodzy Uczniowie/Rodzice!

Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji pomocy Ukrainie. Już w ten weekend będziemy przyjmować potrzebne rzeczy, które za pośrednictwem ogłównej organizatorki z Cavan, Pani Anny Starostki przekażemy potrzebującym.

                                                                                                           Jakie rzeczy można przynieść:

– Koce -śpiwory -Batony energetyczne -Czekoladę -Wyciskane musy dla dzieci -Środki odkażające – Bandaże – Nową bieliznę -Skarpety – rzeczy użytku osobistego tzn. szampon, mydła, dezodoranty, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, oliwki, pudry dla dzieci itp. – żywność o długim okresie ważności. – termosy – ręczniki -pościel – zabawki Wszystkie rzeczy muszą być nowe, nieużywane.

Ponieważ pomoc na charakter długoterminowy zbieramy rzeczy od najbliższego weekendu – do odwołania.

Poszukiwani sa również kurierzy, którzy mogliby zabrać jakąś cześć przygotowanych paczek. Chętne osoby proszone są o przesłanie wiadomości sms do pani Any Starostki pod numer tel 0877403702

Bardzo potrzebne są również pieniądze na paliwo dla kurierów, dlatego wystawimy puszkę na datki i zebrane pieniądze przekażemy wraz z darami do pani Anny Starostki.

Prosimy naszych rodziców o pomoc przy pakowaniu i segregowaniu rzeczy zarowno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach pracy szkoły. Osoby chętne do pomocy prosimy o przekazanie tej informacji do Rady Rodzicow (Pani Kamili Stańczyk, Pani Magdaleny Porębskiej, Pana Adama Janickiego lub Radosława Romankiewicza) lub do wychowawców klas i kierownika szkoły. Liczymy na szczodrość naszej szkolnej społeczności. Solidarni z Ukrainą!!!