Aktualności

Już niedługo święta...Garść informacji szkolnych na najbliższe dwa tygodnie.

1. W najbliźszy weekend tj. 7 i 8 grudnia będziemy wykonywać zdjęcia do kalendarza szkolnego. Przy pracach domowych podaliśmy temetykę zdjęć dla każdej klasy. Jeśli ktoś z państwa nie życzy sobie, aby zdjęcie jego dzecka pojawiło się w kalendarzu, prosimy o poinformowanie wychowawcy. Dodatkowo zostaną wykonane zdjęcia chętnych uczniów w strojach ludowych i strojach o barwach narodowych. Chętni proszeni są do przyniesienia takowych strojów (jeśli posiadają). Zdjęcie to będzie widnialo na stronie tytułowej kalendarza, stronie tytułowej naszej szkoły oraz nowym banerze szkolnym.
2. Również w najblizszy weekend Rada Rodziców zaprasza na Kiermasz Świąteczny. Prosimy rodziców o ciasta, ciasteczka, pierniczki itp.
Na kiermaszu sprzedawane będą także ozdoby świąteczne i kartki, które wczesniej wezmą udział w szkolnym konkursie. Zachęcamy do przynoszenia prac do niedzieli 8 grudnia. Kiermasz odbędzie się na parterze, przy wejsciu do szkoły.
3. Rada Rodziców zachęca do zakupu losów w loterii świątecznej. Do wygrania kosze z różnościami dla calej rodziny. 1 los 2 euro, 3 losy 5 euro. Losowanie 14 i 15 grudnia.
4. Przypominamy o akcji biblioteki i Samorządu Uczniowskiego „Podziel się książką na święta” adresowanej do wszystkich uczniów, rodziców, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi. Ideą przyświecającą tej akcji jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Jedynym warunkiem korzystania ze stojących tu książek jest przestrzeganie poniższego regulaminu.
5. Samorząd Uczniowski zachęca do pomocy bezdomnym – Zbieramy odzież, kosmetyki itp. Szczegóły na plakacie! Bądźmy #TRENDY na święta